SWATCH FOND DE TEINT Ρολόι Γυναικείο Ροζ και Μπλε λουράκι σιλικόνης SFK398




SWATCH FOND DE TEINT Ρολόι Γυναικείο Ροζ και Μπλε λουράκι σιλικόνης SFK398
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
120,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
96,77€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SFK398
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μπλε,ροζ |
| χρώμα λουριού | μπλε,ροζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 3.9mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |







