CLUSE Minuit Rose Gold Mesh Stones CL18303




CLUSE Minuit Rose Gold Mesh Stones CL18303
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
89,00€
99,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
71,77€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: CW0101203001
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | ροζ χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 33mm |
| πάχος | 7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα με κλιπ |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
Ετικέτες:
cluse pavane rose gold mesh stones cl18303
, cl18303
, cluse
, gunaikeia
, roloi
, 50eu-100eu
, casual









-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)