CLUSE Triomphe Ρολόι Γυναικείο με ροζ χρυσό και ασημί mesh μπρασελέ CW0101208001






CLUSE Triomphe Ρολόι Γυναικείο με ροζ χρυσό και ασημί mesh μπρασελέ CW0101208001
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
99,00€
110,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
79,84€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: CW0101208001
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | ροζ χρυσό,ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 33mm |
| πάχος | 8mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| Ημερομηνία | όχι |
Ετικέτες:
cluse minuit asemi anoxeidoto atsali louraki cl30025
, cl30025
, cluse
, roloi
, 50eu-100eu
, andrika
, gunaikeia
, casual









-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)