CLUSE ρολόι La Tétragone Three Link Gold/White Pearl CL60026S






CLUSE ρολόι La Tétragone Three Link Gold/White Pearl CL60026S
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
98,00€
109,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
79,03€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: CL60026S
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | φίλντισι |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 28.5mm |
| πάχος | 7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
Ετικέτες:
cluse minuit la perle mesh rose goldwhite pearl cl30047
, cl30047
, cluse
, gunaikeia
, roloi
, 50eu-100eu
, casual








-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)