SWATCH SKINOTTE Μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ SVOB100M








SWATCH SKINOTTE Μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ SVOB100M
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
145,00€
155,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
116,94€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SVOB100M
Swatch από την σειρα Skin είναι ένα ρολόι σε μαύρο χρώμα, με εξαιρετικά λεπτή κάσα πάχους μόλις 5,4 χιλιοστών που το καθιστά ελαφρύ και ευκολοφόρετο. Το ρολόι έχει μαύρο καντράν με λεύκες ενδείξεις και ασημί δείκτες. Δένει με μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ.΄Ολα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30m ( κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 36.8mm |
| πάχος | 5.4mm |
| βάρος | 14gr |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
Ετικέτες:
swatch skinotte mauro anoxeidoto atsali mprasele svob100m
, svob100m
, swatch
, skin
, 100eu-150eu
, gunaikeia
, casual
, classic







