FLIK-FLAK Jeans For Him Μπλε Υφασμάτινο Λουράκι ZFPSP006








FLIK-FLAK Jeans For Him Μπλε Υφασμάτινο Λουράκι ZFPSP006
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
65,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
52,42€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: ZFPSP006
Τα ρολόγια Flik-Flak κατασκευάζονται στην Ελβετία και είναι εξοπλισμένα με χρωματιστή πλαστική κάσα και ορυκτό κρύσταλλο ανθεκτικό σε γρατσουνιές. Ο ελβετικής κατασκευής μηχανισμός quartz εγγυάται ακρίβεια στην κίνηση και αξιοπιστία. Επιπλέον, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα και αδιάβροχα(κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | αγόρι |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | υφασμάτινο |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 35mm |
| πάχος | 10mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |


-300x300h.jpg)







