FLIK FLAK PURPLE PRISM Kids Watch Multicolor Plastic Strap ZFPNP167












FLIK FLAK PURPLE PRISM Kids Watch Multicolor Plastic Strap ZFPNP167
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
44.00€
Ex Tax:
35.48€
- Stock: In Stock
- Model: ZFPNP167
| gender | |
| gender | boy,girl |
| materials & colours | |
| case material | Bio-sourced plastic |
| strap type | fabric |
| glass | acrylic |
| dial color | multicolor |
| strap color | multicolor |
| technical details | |
| analog / digital | analog |
| case width aprox. | 31.85mm |
| case depth | 9,2mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | strap buckle |
| movement | swiss quartz |
| guarantee | 2 years official |

-300x300w.jpg)








