FLIK-FLAK Ballolou Multicolor Fabric Strap ZFBNP085






FLIK-FLAK Ballolou Multicolor Fabric Strap ZFBNP085
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
44.00€
Ex Tax:
35.48€
- Stock: 1 - 3 Days
- Model: ZFBNP085
| gender | |
| gender | girl |
| materials & colours | |
| case material | plastic |
| strap type | fabric |
| glass | mineral crystal glass |
| dial color | multicolor |
| strap color | multicolor |
| technical details | |
| case width aprox. | 32mm |
| case depth | 9,25mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | strap buckle |
| movement | swiss quartz |
| guarantee | 2 years |






