SWATCH PAVERED watch Silicone strap LW163




SWATCH PAVERED watch Silicone strap LW163
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
70.00€
Ex Tax:
56.45€
- Stock: 1 - 3 Days
- Model: LW163
| gender | |
| gender | girl |
| materials & colours | |
| case material | plastic |
| strap type | silicone |
| glass | mineral crystal glass |
| dial color | pink |
| strap color | white |
| technical details | |
| case width aprox. | 25mm |
| case depth | 7,5mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | |
| movement | swiss quartz |
| guarantee | 2 years |
| functions | |
| Date | no |
| day | no |













