MELLER DENKA ROOS BLACK METAL STRAP W3R-2BLACK




MELLER DENKA ROOS BLACK METAL STRAP W3R-2BLACK
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
90,00€
99,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
72,58€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: W3R-2BLACK
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 6.5mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
Ετικέτες:
meller denka roos black metal strap w3r-2black
, w3r-2black
, meller
, gunaikeia
, roloi
, 50eu-100eu
, casual









-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)