FESTINA SWISS Ανδρικό Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ F20065/2












FESTINA SWISS Ανδρικό Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ F20065/2
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
269,00€
299,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
216,94€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: F20065/2
Ανδρικό ρολόι της Festina με πλαίσιο και μπρασελε από ασημί ανοξείδωτο ατσάλι και ροζ επιχρυσωμένη στεφάνη. Το ρολόι έχει μπλε ανάγλυφο καντράν με φωσφοριζέ δείκτες και κρύσταλλο ζαφείρι. Αδιάβροχο στα 100μ. Η ετικέτα Swiss Made αντιπροσωπεύει την υπεροχή της ωρολογοποιίας. Η νέα συλλογή Swiss Made προσφέρει μια αποκλειστική συλλογή ρολογιών ... όπου η ελβετική τεχνογνωσία ωρολογοποιίας συναντά το μοναδικό στυλ της μάρκας FESTINA ... στην πιο δίκαιη τιμή.
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 8.75mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | διπλό κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |


%20(2)-300x300.jpg)
%20(1)-300x300.jpg)


-300x300.jpg)