SWATCH 16 DOTS Ρολόι-Χρονογράφος Ανδρικό Ασημί Αλουμίνιο Μπρασελέ YYS4007AG




SWATCH 16 DOTS Ρολόι-Χρονογράφος Ανδρικό Ασημί Αλουμίνιο Μπρασελέ YYS4007AG
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
195,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
157,26€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YYS4007AG
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | αλουμίνιο |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 45mm |
| πάχος | 13,6mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | διπλό κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






