SWATCH SISTEM SEA Automatic Ρολόι Ανδρικό Μπλε Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ SUTN403B SMALL



Αυτόματο



SWATCH SISTEM SEA Automatic Ρολόι Ανδρικό Μπλε Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ SUTN403B SMALL
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
180,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
145,16€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUTN403B
Χωρίς μπαταρίες, χωρίς προβλήματα - η Μηχανική Επανάσταση συνεχίζει με το SISTEM SEA FLEX (SUTN403). Ένα σκούρο μπλε καντράν με πολύχρωμες κουκκίδες διαθέτει ημερομηνίας στον αριθμό 3. Αναποδογυρίστε το εξαιρετικό ρολόι για να δείτε την αυτόματη κίνηση. Η πρωτοποριακή τεχνολογία του ρολογιού στεγάζεται σε μια ματ σκούρα μπλε πλαστική θήκη με αντίστοιχο πλαίσιο. Ένα σκούρο μπλε μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι PVD προσθέτει κάποιο στυλ στις θυελλώδεις θάλασσες.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | μπρασελέ-βραχιόλι |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 13.80mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| μηχανισμός | automatic |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| επιπλέον λειτουργίες | Αυτονομία ενέργειας 90 ωρών |






