SWATCH Nuit Doree χρυσό πλαστικό λουρί SUOK122




SWATCH Nuit Doree χρυσό πλαστικό λουρί SUOK122
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
90,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
72,58€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUOK122
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | πλαστικό |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | χρυσό |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
Ετικέτες:
swatch nuit doree khruso plastiko louri suok122
, suok122
, swatch
, new gent
, originals
, roloi
, 50eu-100eu
, gunaikeia
, casual
, sport







-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)