SWATCH PIKNIK Λευκό, κόκκινο και ροζ Λουράκι Σιλικόνης SUOW401






SWATCH PIKNIK Λευκό, κόκκινο και ροζ Λουράκι Σιλικόνης SUOW401
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
90,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
72,58€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUOW401
Ένα ρολόι της Swatch με πολύχρωμο πλαστικό πλαίσιο και πολύχρωμο λουράκι σιλικόνης. Tο ρολόι έχει λευκό καντράν με κόκκινους δείκτες και ενδείξεις της ώρας.
* Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30μ(κατάλληλο για κολύμβηση).
* Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30μ(κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας swatch |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |







-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)