SWATCH PINK CUSHION Ρολόι Γυναικείο Ροζ Χρυσό Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ SFE110GA LARGE






SWATCH PINK CUSHION Ρολόι Γυναικείο Ροζ Χρυσό Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ SFE110GA LARGE
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
145,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
116,94€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SFE110GA
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | ροζ χρυσό |
| χρώμα λουριού | ροζ χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 3.9mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |








-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)