SWATCH POLLETTO Ρολόι γυναικείο-παιδικό πολύχρωμο λουράκι σιλικόνης LW154




SWATCH POLLETTO Ρολόι γυναικείο-παιδικό πολύχρωμο λουράκι σιλικόνης LW154
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
70,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
56,45€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: LW154
Φέρτε το αγρόκτημα στον καρπό σας με το POLLETTO (LW154), με την παιχνιδιάρικη σχεδίαση κοτόπουλου . Το λευκό καντράν με πολύχρωμη εκτύπωση πλαισιώνεται από ματ λευκό πλαστικό πλαίσιο, ενώ το λουράκι αποτελείται από λευκή σιλικόνη με πολύχρωμη εκτύπωση κοτόπουλων και λουλουδιών.
* Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30μ (κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία,παιδικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | πολύχρωμο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 25mm |
| πάχος | 7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |







-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)