SWATCH SISTEM BLUSH Automatic Ρολόι Γυναικείο Ροζ Λουράκι Σιλικόνης SUTP402




Αυτόματο




SWATCH SISTEM BLUSH Automatic Ρολόι Γυναικείο Ροζ Λουράκι Σιλικόνης SUTP402
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
165,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
133,06€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUTP402
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ροζ |
| χρώμα λουριού | ροζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 13.80mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | automatic |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| επιπλέον λειτουργίες | Αυτονομία ενέργειας 90 ωρών |







-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)