SWATCH SKINSET Ροζ λουράκι σιλικόνης SVOP101








SWATCH SKINSET Ροζ λουράκι σιλικόνης SVOP101
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
120,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
96,77€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SVOP101
Swatch από την σειρά Skin είναι ένα ρολόι με ροζ πλαστικό πλαίσιο, με εξαιρετικά λεπτή κάσα πάχους μόλις 5,4 χιλιοστών που το καθιστά ελαφρύ και ευκολοφόρετο. Το ρολόι έχει ασημίι καντράν με ροζ ενδείξεις της ώρας και ροζ δείκτες. Δένει με λουράκι σιλικόνης σε αποχρώσεις του ροζ. Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30m ( κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | ροζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 36.8mm |
| πάχος | 5.4mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |







-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)