SWATC ZEBRETTE Ρολόι με λευκό και μαύρο λουράκι σιλικόνης LW161




SWATC ZEBRETTE Ρολόι με λευκό και μαύρο λουράκι σιλικόνης LW161
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
70,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
56,45€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: LW161
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 25mm |
| πάχος | 7.5mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |







