SWATCH CENTO E LODE Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ YLG135G








SWATCH CENTO E LODE Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ YLG135G
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
195,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
157,26€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YLG135G
Ένα γυναικείο ρολόι της Swatch από την σειρά Irony, με επιχρυσωμένο πλαίσιο και μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι. Μαύρο καντράν με χρυσούς δείκτες & ενδείξεις. Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα(κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 33mm |
| πάχος | 9mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλειας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






