SWATCH CORAGGIOSA Μαύρο Δερμάτινο Λουράκι YGG105








SWATCH CORAGGIOSA Μαύρο Δερμάτινο Λουράκι YGG105
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
145,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
116,94€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YGG105
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | χρυσό |
| χρώμα λουριού | καφέ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 37.40mm |
| πάχος | 10.40mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |







