SWATCH ELESILVER Χρονογράφος Λευκό Λουράκι Σιλικόνης SVCK1007




SWATCH ELESILVER Χρονογράφος Λευκό Λουράκι Σιλικόνης SVCK1007
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
165,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
133,06€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SVCK1007
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 43mm |
| πάχος | 12.3mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | swiss quartz chronograph |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
Ετικέτες:
swatch elesilver khronographos leuko louraki silikones svck1007
, svck1007
, swatch
, irony
, 100eu-150eu
, gunaikeia
, casual
, sport






