SWATCH SAND STORM III Ρολόι unisex Μπεζ Δερμάτινο λουράκι YWB400






SWATCH SAND STORM III Ρολόι unisex Μπεζ Δερμάτινο λουράκι YWB400
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
160,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
129,03€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YWB400
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | μπεζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 47.2mm |
| πάχος | 11.7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | όχι |






