SWATCH Skinbar Silver stainless steel bracelet SVOM105A (Small)








SWATCH Skinbar Silver stainless steel bracelet SVOM105A (Small)
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
135.00€
Ex Tax:
108.87€
- Stock: 1 - 3 Days
- Model: SVOM105A
| gender | |
| gender | men,women |
| materials & colours | |
| case material | plastic |
| strap type | bracelet |
| glass | mineral crystal glass |
| dial color | silver |
| strap color | silver |
| technical details | |
| case width aprox. | 36,8mm |
| case depth | 5.4mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | strap buckle |
| movement | swiss quartz |
| guarantee | 2 years official manufacturers quarantee |
| functions | |
| chronograph | no |
| alarm | no |
| Date | no |
| day | no |
| backlight | no |






