SWATCH SKINGLANCE Επιχρυσωμένο ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ SVOW104GA LARGE








SWATCH SKINGLANCE Επιχρυσωμένο ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ SVOW104GA LARGE
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
155,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
125,00€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SVOW104GA
Swatch από την σειρά Skin είναι ένα ρολόι με διαφανές πλαίσιο, με εξαιρετικά λεπτή κάσα πάχους μόλις 5,4 χιλιοστών που το καθιστά ελαφρύ και ευκολοφόρετο. Το ρολόι έχει χρυσό καντράν με χρυσούς δείκτες. Δένει με χρυσό μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι. 'Ολα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30m ( κατάλληλο για κολύμβηση).
| κόσμημα | |
| Χρώμα Μετάλλου | χρυσό |
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 36.8mm |
| πάχος | 5.4mm |
| βάρος | 14gr |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
Ετικέτες:
swatch skinmoka epikhrusomeno anoxeidoto atsali mprasele svoc100m
, svoc100m
, swatch
, skin
, 100eu-150eu
, gunaikeia
, casual
, classic







