SWATCH Straight Forward μπρασελέ αλουμινίου YES4012AG

SWATCH Straight Forward μπρασελέ αλουμινίου YES4012AG
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
155,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
125,00€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YES4012AG
Swatch ρολόι με πλαίσιο και μπρασελέ από αλουμίνιο. Το ρολόι έχει μπλε καντράν με λευκούς δείκτες και λευκούς/ πορτοκαλί αριθμούς. Λειτουργία ημερομηνίας.
*Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα και αδιάβροχα(κατάλληλο για κολύμβηση). 2 χρόνια εγγύηση της επίσημης αντιπροσωπείας.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | αλουμίνιο |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 8.8mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | διπλό κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






