SWATCH Unisex Go Smokey Grey Leather Strap YES4007






SWATCH Unisex Go Smokey Grey Leather Strap YES4007
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
130.00€
Ex Tax:
104.84€
- Stock: 1 - 3 Days
- Model: YES4007
Swatch timepiece with aluminium steel case, fitted with a grey rubber strap. This watch has a grey dial with luminous index & brown numerals and date display.
All Swatch watches are powered by swiss quartz movement, are shockproof and waterproof(suitable for swimming).
2 year Official Manufacturers Guarantee.
| gender | |
| gender | men,women |
| materials & colours | |
| case material | aluminium |
| strap type | leather |
| glass | mineral crystal glass |
| dial color | grey |
| strap color | grey |
| technical details | |
| analog / digital | analog |
| case width aprox. | 41mm |
| case depth | 11,5mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | strap buckle |
| movement | quartz |
| guarantee | 2 years |






