SWATCH AZUL'HEURE Unisex Ρολόι Μπλε Λουράκι Σιλικόνης GE260




SWATCH AZUL'HEURE Unisex Ρολόι Μπλε Λουράκι Σιλικόνης GE260
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
75,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
60,48€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: GE260
Swatch από την σειρά gent είναι ένα ρολόι με πλαστικό πλαίσιο, με κάσα πάχους μόλις 8,75 χιλιοστών που το καθιστά ελαφρύ και ευκολοφόρετο. Το ρολόι έχει λευκό καντράν με μαύρες ενδείξεις και δείκτες. Δένει με πολύχρωμο λουράκι σιλικόνης. 'Ολα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30m ( κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | πολύχρωμο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 8.75mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






