SWATCH GLAMFLASH Ρολόι γυναικείο μπρασελέ-βραχιόλι από ανοξείδωτο ατσάλι και μπλε κρύσταλλα YSS220G




SWATCH GLAMFLASH Ρολόι γυναικείο μπρασελέ-βραχιόλι από ανοξείδωτο ατσάλι και μπλε κρύσταλλα YSS220G
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
115,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
92,74€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YSS220G
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ-βραχιόλι |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 25mm |
| πάχος | 8mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






