SWATCH GOLDEN JEWEL Ρολόι γυναικείο Χρυσό Πλαστικό Ελαστικό Μπρασελέ SUBK159A LARGE

SWATCH GOLDEN JEWEL Ρολόι γυναικείο Χρυσό Πλαστικό Ελαστικό Μπρασελέ SUBK159A LARGE
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
85,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
68,55€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUBK159A
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | μπρασελέ-βραχιόλι |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | χρυσό |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 24mm |
| πάχος | 8mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






