SWATCH Nuit Doree Gold plastic strap SUOK122




SWATCH Nuit Doree Gold plastic strap SUOK122
FREE SHIPPING
This product qualifies for free shipping
Official Retailers
90.00€
Ex Tax:
72.58€
- Stock: 1 - 3 Days
- Model: SUOK122
| gender | |
| gender | women |
| materials & colours | |
| case material | plastic |
| strap type | plastic |
| glass | mineral crystal glass |
| dial color | gold |
| strap color | gold |
| technical details | |
| analog / digital | analog |
| case width aprox. | 41mm |
| case depth | 9.85mm |
| water resistancy | 30m |
| clasp type | strap buckle |
| movement | swiss quartz |
| guarantee | 2 years |
| functions | |
| chronograph | no |
| alarm | no |
| Date | no |
| day | no |
| backlight | no |
Tags:
swatch nuit doree gold plastic strap suok122
, suok122
, swatch
, new gent
, originals
, watch
, 50eu-100eu
, women
, casual
, sport






