SWATCH POPLOOKING BEADS Γυναικείο Ρολόι -Κολιέ με Μαύρες και Άσπρες πέρλες PNB100N

SWATCH POPLOOKING BEADS Γυναικείο Ρολόι -Κολιέ με Μαύρες και Άσπρες πέρλες PNB100N
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
110,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
88,71€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: PNB100N
Ρολόι -κολιέ Swatch με άσπρο και μαύρο πλαίσιο και μαύρες και άσπρες πέρλες.To ρολόι έχει μαύρο καντράν με λευκούς δείκτες και ενδείξεις της ώρας.
* Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30μ(κατάλληλο για κολύμβηση).2 χρόνια εγγύηση της επίσημης αντιπροσωπείας.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 45mm |
| πάχος | 12.5mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






