SWATCH POPover Πορτοκαλί & Κίτρινο καουτσούκ λουράκι PNO100






SWATCH POPover Πορτοκαλί & Κίτρινο καουτσούκ λουράκι PNO100
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
100,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
80,65€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: PNO100
Ρολόι Swatch με πορτοκαλί & κίτρινο πλαίσιο και καουτσούκ λουράκι.To ρολόι έχει πορτοκαλί & κίτρινο καντράν με λευκούς δείκτες.
* Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30μ(κατάλληλο για κολύμβηση).2 χρόνια εγγύηση της επίσημης αντιπροσωπείας.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | πολύχρωμο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 44mm |
| πάχος | 8.75mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






