SWATCH ROMANTIC BUZZ Ρολόι γυναικείο Μαύρο Πλαστικό Ελαστικό Μπρασελέ SUBB126B SMALL




SWATCH ROMANTIC BUZZ Ρολόι γυναικείο Μαύρο Πλαστικό Ελαστικό Μπρασελέ SUBB126B SMALL
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
85,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
68,55€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUBB126B
Το ρολόι ROMANTIC BUZZ (SUBB126) συνδυάζει τη γοητεία των κοσμημάτων με τη λειτουργία ενός ρολογιού. Αυτό το εμβληματικό στιλ ξεχωρίζει με ένα γυαλισμένο μαύρο λουράκι με κυκλικούς δεσμούς και μια παιχνιδιάρικη εκτύπωση λουλουδιών και κουκκίδων. Ένα τετράγωνο ασημί καντράν συνδυάζεται με ένα μαύρο πλαίσιο και ένα τυπωμένο κόκκινο λουλούδι ενώνει τα δύο κομμάτια. Μαύροι δείκτες συμπληρώνουν την εμφάνιση.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | μπρασελέ-βραχιόλι |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 24mm |
| πάχος | 8mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |






