CASIO Collection Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ MDV-107D-1A1VEF




CASIO Collection Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ MDV-107D-1A1VEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
114,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
91,94€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: MDV-107D-1A1VEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 44.2mm |
| πάχος | 12,1mm |
| βάρος | 144gr |
| αδιάβροχο | 200m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |




-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


