CASIO edifice ρολόι ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ EF-125D-1AVEG

CASIO edifice ρολόι ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ EF-125D-1AVEG
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
109,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
87,90€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: EF-125D-1AVEG
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 9,9mm |
| βάρος | 120gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
Ετικέτες:
casio edifice roloi anoxeidoto atsali mprasele ef-125d-1avef
, ef-125d-1avef
, casio
, collection
, edifice
, roloi
, 50eu-100eu
, andrika
, sport
, casual







-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)



-300x300h.jpg)




