SWATCH After Dinner Μαύρο δερμάτινο λουράκι YWG100








SWATCH After Dinner Μαύρο δερμάτινο λουράκι YWG100
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
160,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
129,03€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YWG100
Ένα unisex ρολόι της Swatch με πλαίσιο από επιχρυσωμένο ανοξείδωτο ατσάλι και μαύρο δερμάτινο λουρί. Το ρολόι έχει χρυσαφί καντράν μαύρους δείκτες και ενδείξεις.
*Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα και αδιάβροχα. 2 χρόνια εγγύηση της επίσημης αντιπροσωπείας.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | επιχρυσωμένο ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | χρυσό |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 10.4mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
Ετικέτες:
swatch after dinner mauro dermatino louraki ywg100
, ywg100
, swatch
, irony
, roloi
, andrika
, 100eu-150eu
, gunaikeia
, sport
, casual







-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)