CASIO Collection Ρολόι Γυναικείο Μαύρο Δερμάτινο Λουράκι LTP-1234PGL-7A2EF




CASIO Collection Ρολόι Γυναικείο Μαύρο Δερμάτινο Λουράκι LTP-1234PGL-7A2EF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
68,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
54,84€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: LTP-1234PGL-7A2EF
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 21x32mm |
| πάχος | 7,4mm |
| βάρος | 23gr |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |



-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)





