CASIO Collection Ρολόι Χρονογράφος Λευκό Υφασμάτινο Λουράκι A-700WEGL-7AEF












CASIO Collection Ρολόι Χρονογράφος Λευκό Υφασμάτινο Λουράκι A-700WEGL-7AEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
70,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
56,45€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: A-700WEGL-7AEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | υφασμάτινο |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | LCD |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 35.5mm |
| πάχος | 6mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |



-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


