CASIO edifice χρονογράφος Ασημί Ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ EF-539D-1AVEF

CASIO edifice χρονογράφος Ασημί Ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ EF-539D-1AVEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
164,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
132,26€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: EF-539D-1AVEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 48.50mm |
| πάχος | 11.50mm |
| βάρος | 198gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| μηχανισμός | χαλαζία |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


