CASIO edifice EF-129D-1AVEF

CASIO edifice EF-129D-1AVEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
109,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
87,90€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: EF-129D-1AVEF
Ένα ανδρικό ρολόι της Casio Edifice με μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι και μαύρο καντράν με κόκκινες λεπτομέρειες και ένδειξη ημέρας&ημερομηνίας στη θέση ''3''. Ένα κομψό και ταυτόχρονα σπορ ανδρικό ρολόι ιδανικό για καθημερινή χρήση με αδιαβροχοποίηση στα 100μ(κατάλληλο για κολύμβηση-όχι καταδύσεις).
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 45mm |
| πάχος | 10,5mm |
| βάρος | 156gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | όχι |
Ετικέτες:
casio edifice ef-129d-1avef
, ef-129d-1avef
, casio
, collection
, edifice
, roloi
, 50eu-100eu
, andrika
, sport
, casual



-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)



-300x300h.jpg)




