CASIO Womens Collection Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ LTP-1234PSG-7AEG

CASIO Womens Collection Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ LTP-1234PSG-7AEG
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
68,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
54,84€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: LTP-1234PSG-7AEG
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | χρυσό, ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 21x32mm |
| πάχος | 7.4mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
Ετικέτες:
casio womens collection anoxeidoto atsali mprasele ltp-1235psg-7aef
, ltp-1235psg-7aef
, casio
, eos 50eu
, roloi
, gunaikeia
, casual
, classic








-300x300h.jpg)


-300x300h.jpg)





