CLUSE La Boheme Ρολόι Γυναικείο Χρυσαφί Ανοξείδωτο Ατσάλι Mesh Μπρασελέ CW0101201009






CLUSE La Boheme Ρολόι Γυναικείο Χρυσαφί Ανοξείδωτο Ατσάλι Mesh Μπρασελέ CW0101201009
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
90,00€
100,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
72,58€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: CW0101201009
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | επιχρυσωμένο ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 38mm |
| πάχος | 7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα με κλιπ |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
Ετικέτες:
cluse minuit khrusaphi anoxeidoto atsali louraki cl30012
, cl30012
, cluse
, gunaikeia
, roloi
, 50eu-100eu
, casual







-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)