CLUSE La Boheme Petite Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι CW0101211007










CLUSE La Boheme Petite Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι CW0101211007
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
81,00€
90,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
65,32€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: CW0101211007
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | επιχρυσωμένο ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 28mm |
| πάχος | 6mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα με κλιπ |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| Ημερομηνία | όχι |
Ετικέτες:
cluse minuit khrusaphi anoxeidoto atsali louraki cl30012
, cl30012
, cluse
, gunaikeia
, roloi
, 50eu-100eu
, casual








-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)