CLUSE Minuit Γυναικείο Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ Gift Box CG10207








- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: CG10207
Αυτό το κομψό κουτί δώρου από τη CLUSE συνδυάζει το μίνιμαλ ασημί ρολόι Minuit με ένα επιπλέον καφέ δερμάτινο λουράκι, προσθέτοντας μια διακριτική πινελιά κλασικής λάμψης στο σύγχρονο στυλ σας. Αν αναζητάτε τη διαχρονική κομψότητα, η συλλογή Minuit είναι ιδανική για εσάς.
Το ρολόι Minuit Mesh διαθέτει λευκό καντράν, ασημί στρογγυλή κάσα 33 mm με γυαλιστερό φινίρισμα και ρωμαϊκό αριθμό στο 12, ως μια διακριτική υπενθύμιση ότι τα μεσάνυχτα συμβαίνουν μαγικά πράγματα. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι και έχει εξαιρετικά ελαφρύ και λεπτό σχεδιασμό – ένα κομψό και διακριτικό αξεσουάρ για κάθε περίσταση.
Στο κουτί θα βρείτε και ένα επιπλέον καφέ δερμάτινο λουράκι 16 mm, εκτός από το ασημί μεταλλικό. Ιδανικό για να πειραματιστείτε και να αλλάζετε το στυλ σας ανάλογα με τη διάθεσή σας!
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 33mm |
| πάχος | 7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | miyota quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |











-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)