FESTINA Ρολόι Ανδρικό Ασημί Ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ F20445/3




FESTINA Ρολόι Ανδρικό Ασημί Ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ F20445/3
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
117,00€
132,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
94,35€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: F20445/3
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 44mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | διπλό κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | 24Ω |


-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)