FESTINA Χρονογράφος Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20343/4




FESTINA Χρονογράφος Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20343/4
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
148,00€
166,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
119,35€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: F20343/4
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 43mm |
| πάχος | 14mm |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | διπλό κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | quartz χρονογράφος |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
| επιπλέον λειτουργίες | 24Ω |


-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)