FESTINA Ρολόι Γυναικείο Χρυσό Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20514/1




FESTINA Ρολόι Γυναικείο Χρυσό Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20514/1
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
117,00€
132,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
94,35€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: F20514/1
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 31mm |
| πάχος | 7,2mm |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | διπλό κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |




-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)