FLIK FLAK Fancy Cat Παιδικό Πολύχρωμο Υφασμάτινο Λουράκι ZFPNP164








FLIK FLAK Fancy Cat Παιδικό Πολύχρωμο Υφασμάτινο Λουράκι ZFPNP164
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
44,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
35,48€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: ZFPNP164
Το μαγευτικό εκπαιδευτικό παιδικό ρολόι COSMICAT διαθέτει ένα γατάκι-μονόκερο που βρίσκεται μέσα σε ένα ονειρικό μοβ ουρανό, ανάμεσα σε σύννεφα από μαλλί της γριάς. Διακοσμημένο με κρυστάλλινα πετράδια, αυτό το ρολόι κάνει την εκμάθηση της ώρας διασκεδαστική και μαγική. Είναι το τέλειο δώρο για τα παιδιά που λατρεύουν τους φανταστικούς κόσμους!
| φύλο | |
| φύλο | αγόρι,κορίτσι |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Πλαστικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | υφασμάτινο |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | πολύχρωμο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 31.85mm |
| πάχος | 9,2mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |


















